top of page
original (32).png

Чудово.

Отже, тепер ви:

 

  • Визначили мету, в напрямку якої ви будете працювати

  • Ви переконалися, що це реалістична, досяжна мета; нічого, щоб могло бути занадто "великим".

  • Ви сказали нам, що ви доволі впевнені у досягненні цієї мети (це не "обіцянка", а просто мета в напрямку якої ви будете працювати).

  • Ви сказали нам, наскільки це важливо для вас.

  • Потім ви визначили час тижня, у який ви найбільш вразливі для використання наркотиків. Це дійсно корисно знати. Тепер ви можете краще підготуватися до цих моментів. Ведіть записи у своєму щоденнику, тримайте себе зайнятим. Не потрапляйте в стан, коли ви ледарюєте і коли вам нудно. Знайдіть хорошого друга, щоб підтримати вас, якщо зможете, це завжди краще, ніж робити все самостійно.

  • Ви відзначили галочками деякі речі, які можна робити інакше, коли починається потяг. Важливо усвідомити, що ви не є жертвою цього потягу; є речі, які ви можете зробити, щоб він зник. Практикуйте їх. Покращуйте своє володіння ними. Вони вам будуть потрібні часто, на вашому шляху вперед.

 

Це й усе. У вас є власний план догляду.

 

Якщо це можливо, хай добрий друг знає, що ви намагаєтеся змінитись. Робити це самотужки ніколи не так добре, як з підтримкою від найкращого товариша. Може виявитися, що вам важко поділитися цією слабкістю з кимось, але не соромтеся. Це сміливий і прекрасний крок, який ви робите, і ви повинні пишатися спробою.

Чи ви досягаєте своєї мети, чи ні, тепер у вас є інструментарій речей, які ви можете зробити, щоб допомогти собі. Іноді це шлях спроб і помилок; нам не завжди вдається з першого разу. Не здавайтеся. Продовжуйте повертатися знову. Виберіть досяжну мету, працюйте над нею. Удосконалюйтесь у визначенні ваших вразливих моментів та практикуйте свої методи, якими ви справляєтесь з потягом. Ви наб'єте на цьому руку. Ви будете ставати кращим кожного разу.

І коли вам вдасться ... привітайте себе. Це важливо. Коли вам не вдасться ... привітайте себе за намагання. Не карайте себе. Існує розумна причина, чому ви з цим боретесь. Життя гея, гей-секс – складні, ви не один. Тому, не караючи себе, просто почніть новий план догляду. З посмішкою і вірою в себе.

original (20).png
original (19).png
bottom of page